כולם מקשקשים אבל בני גנץ הוא היחיד שנלחם באומץ נגד תככי נתניהו

תגידו מה שתגידו, תשמיצו כמה שבא לכם, אבל העובדה היא חזקה ומוצקה לא כל שכן חד משמעית. בני גנץ וכחול לבן הם היחידים בממשלה הזו ובעיקר בעת הזו, שנלחמים בחירוק שיניים ובאומץ אישי ראוי להערצה בניהול האינטרסנטי, הכושל והקטלני של בנימין נתניהו שכבר הוביל להריגתם של 4,500 ישראלים ולפגיעה אנושה בכלכלה הישראלית.

 

גנץ הוא בעת הזו המכשול היחיד העומד בפני נתניהו לצאת במסע השתוללות שיקרי וחסר רסן נוסח טראמפ בניסיון נואש לגנוב לעצמו עוד כמה מנדטים ב-23 במרץ.

 

לכן, בני גנץ ייזכר לעד כמי שעשה יותר מכל שפן אחר שהיה וברח מכחול לבן בתקווה למצוא מפלט אישי. הברחנים האלה, בעלי האגו הנפוח, והיכולת הזעומה חלמו להיות הגנץ הבא אבל עכשיו הם מתאדים או נעלמים מתחת לאחוז החסימה.

 

לכן, תתמתחו לדום מתוח ותנו כבוד לגנץ המכריז כי לא יאפשר לביבי להמשיך בהפקרות היחס הסלחני המועדף לחרדים. ואגב, גם חילי טרופר הוא צגלית פוליטית מרעננת. נקווה שישאר גם לכנסת הבאה.

 

 

היום הודיעה כחול לבן:

״או שכולם יישמעו לסגר, או שלא יהיה סגר. שיהיה ברור לתחמנים מהליכוד: כחול לבן לא תוותר על כך שכל מוסדות החינוך בכל רחבי הארץ יהיו סגורים. בניגוד לנתניהו, יש לנו אחריות. לא נאפשר מדיניות מופקרת משיקולים פוליטיים שעולה בחיי אדם. דין בני ברק כדין הרצליה״, הוסיפו בכחול לבן.

.

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםהטריקים האיראניים לעקוף את הסנקציות על יצוא הנפט שלהם
המאמר הבאאיתות לסין: אוסטרליה מתחזקת צבאית וימית
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.