חוסל המפקד העיראקי של דאעש

חיל האוויר האמריקני חיסל לפני יומיים את מפקד ארגון הטרור דאעש בעיראק בתקיפה אווירית סמוך לעיר קירקוק.

.

דובר כוח המשימה האמריקני, הקולונל ויין מורטו, מסר כי רב המחבלים, הידוע בכינויו אבו יאסר, היה במעקב של הצבא האמריקני וצבא עיראק וכי יחד עמו חוסלו עוד עשרה מלוחמי ארגון הטרור המוסלמי. 

"חיסולו של אבו יאסר הוא מכה נוספת לניסיון של ארגון דאעש להרים את הראש בעיראק. הקואליציה תמשיך לפגוע מנהיגי המפתח ולשחוק את ארגוני הטרור. טרוריסטים – לעולם לא תורשו לחיות בשלום, נרדוף אתכם עד קצה הארץ ", כתב הקולונל מורטו.

אתמול הודיע הצבא העיראקי כי עלה בידיו לחסל בכיר בארגון דאעש, בסיוע מטוסי הקואליציה האמריקנית, אך לא נקב בשמו של המחוסל. היום אישר ראש ממשלת עיראק, מוסטפא קאד'מי, כי המחוסל הוא אכן ה"וואלי" (מושל) של עיראק מטעם דאעש.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםדאגה בישראל: פלסטיני מונה לתפקיד מודיעיני רגיש בממשל ביידן
המאמר הבאמניחי הפצצה בהודו: נקמה על חיסול הבכירים האיראניים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.