גנץ תוקף: נתניהו פגע חמורות ביחסי ישראל עם המלך הירדני

שר הביטחון בני גנץ מגנה בחריפות את התנהלות נתניהו שגרמה לתקרית שמנעה את הגעת הנסיך הירדני חוסיין להר הבית.

.

שר הביטחון אומר:
"ירדן היא שותפה אסטרטגית של ישראל , יחסינו הביטחוניים והמדיניים הם אבן יסוד בתפיסת הביטחון הלאומי שלנו. אני מבקש להדגיש, שישראל מחויבת להסכמים ביננו לבין הירדנים, ורוחשת כבוד רב לממשל הירדני ולמלך עבדאללה".

.

יצויין שנתניהו מנע מגנץ להיפגש עם צמרת השלטון הירדני גם ביקור של שר הביטחון באבו דאבי בוטל בתירוץ קלוש. השר גנץ הוסיף:

.
"בהתנהלותו בשנים האחרונות נתניהו פגע קשות ביחסים עם ירדן, מה שהביא לאובדן נכסים משמעותיים עבור מדינת ישראל- ביטחונית, מדינית, וכלכלית. אני באופן אישי ומערכת הביטחון כולה, נמשיך לפעול לחיזוק היחסים עם ירדן בכל הרמות, וביסוס הקשרים עם כל מדינות האזור, בדגש עליה ועל מצרים, שעימן יש לנו הסכמי שלום יציבים במשך שנים ארוכות", דברי בני גנץ.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהחייאה באמצעות מכשיר דפיברילטור – מדריך למתחילים
המאמר הבאלפחות שש נשים טוענות שהוטרדו מינית בידי משי זהב
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.