פרקליט המדינה מזהיר: נתניהו מוביל לדיקטטורה אישית ואינטרסנטית

פרקליט המדינה שסיים את תפקידו שי ניצן מזהיר את הציבור ממצב שנתניהו כופה על כל המדינה מטעמים של אינטרס אישי שבבסיסו הרצון לחמוק ממשפטו הפלילי.

 

בראיון לגלצ אמר ניצן:

.

: "הציבור לא מודע להשלכות החמורות של הדבר הזה. כל הזמן צועקים 'משילות', ודווקא מה שקורה כאן זה שהסמכויות עוברות לפקידים".

.

"זה לא עניין פוליטי שצריך להתגבר על המשקעים – לא יכול להיות שלא יהיו שרים", הדגיש פרקליט המדינה לשעבר. "הציבור לא מבין את חומרת המצב שעומד להיווצר. התרגלנו כבר שאין תקציב חדש מזה שנתיים. פה מגיעים למצב שאין שר תקשורת, לא יהיה ממחר שר משפטים, יש הרבה דברים חיוניים שאי אפשר לבצע".

.

על רקע תחילת משפטו של נתניהו אמר ניצן: "המצב לא נורמלי, אבל נבצרות מהותית זה דבר מאוד מסובך ותקדימי. העם אמר את דברו בבחירות. היועמ"ש יצטרך להחליט אם הדבר מגיע לכדי כך".

..

עניין מרכזי MerkaziTV

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

שיתוף:
מאמר קודםההפקרות חוגגת: כביש 6 סגור בחלקו בשל הצתת חדר בקרה צפוני
המאמר הבאמרח את מכונית גרושתו בדבש כיוון שהיא אלרגית עד כדי סכנת מוות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.