מבזקים

פתרונות לעסקים

בשנים האחרונות אתם שומעים על עוד ועוד אנשים שמנהלים עסקים ומחפשים פתרונות שונים שייקחו את העסקים שלהם קדימה? אתם תוהים מה זה אומר והאם לא הגיע הזמן שגם אתם תמצאו מספר פתרונות חשובים לניהול נכון יותר של העסק? אם כך, כדאי שתדעו: BI, כלומר בינה-עסקית, זה משהו שאתם לא יכולים להמשיך להתעלם ממנו. מעבר לכך שבתחום ה BI יש פתרונות מגוונים ביותר, חשוב להבין תחילה שמדובר למעשה על עוד מידע שתוכלו לקבל בכל רגע נתון על העסק שלכם. מטבע הדברים, ככל שהעסק יותר גדול ורחב יש בו יותר ויותר מידע אודות אנשים, לקוחות, מתחרים ועוד. לכן השליטה על הכול גם הולכת ונהיית הרבה יותר מורכבת, מה שמסביר מדוע BI פתרונות זה משהו שאתם לא יכולים לוותר עליו. ככל שיהיו לכם פתרונות טובים, מתקדמים ויעילים יותר בכל מה שקשור לבינה העסקית, כך ניהול העסק יתבצע בצורה הרבה יותר טובה, אז למה אתם מחכים?

 

מה באמת אפשר לעשות בעזרת BI פתרונות?

 

אתם עדיין בדילמה ותוהים האם תחום ה BI והפתרונות שהוא מציע יכולים להיות חשובים לעסק שלכם? אם כך, כדאי שתבינו מה באמת אפשר לעשות עם BI פתרונות. אומנם זה נכון שהתשובה לשאלה הזאת תלויה, בין היתר, בסוג הפתרונות שאתם מחפשים וזקוקים להם, ובסוף הבינה העסקית שתכניסו לעסק, אך מה שבטוח זה שיש לכך שימושים שונים. בעזרת ה BI והפתרונות הקיימים בתחום, בעלי עסקים יכולים:

 

  • לראות פילוח של מכירות לפי תקופות שונים
  • לראות את גידול המכירות לפי אזורים שונים
  • לקבל מידע אודות רווחיות של מוצרים שונים
  • לבצע גביה בהתאם לסוכנים בעסק
  • לנהל את הוצאות החשמל לפי כל סניף בעסק

 

למעשה, יש מגוון אדיר של פתרונות שמערכות כאלה יכולות לספק ולכן ברור מדוע הן הפכו לכלי שימושי מאוד עבור בעלי עסקים רבים. לכן זה לא משנה אם יש לכם סופר קטן, רשת בתי קפה או כל סוג אחר של עסק. מה שבטוח זה שאם גדלתם ואם יש לכם יותר סניפים, חנויות ועובדים, כל מערכות BI כבר לא כדאי לכם לוותר.

 

עד כמה מורכב להבין כיצד המערכת עובדת?

 

אתם שומעים פתרונות  BI ותוהים האם העניין יכול להיות רלוונטי עבורכם או לא, אך יש לכם מעט חשש ממורכבות המערכת? אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מכניסים עכשיו לעסק מערכת שתדרוש מכל העובדים שלכם לעשות קורסים אינסופיים? אנחנו יכולים להבין ללבכם. למעשה, כאן נכנסת עוד נקודה חיובית של מערכת הבינה העסקית, כלומר, העובדה שהיא מאוד אינטואיטיבית. זה אומר שתוכלו לעשות בה שימוש מאוד בקלות ובלי מאמץ, אז למה להתמהמה? אתם תראו שהדבר היחיד שלא יהיה לכם לגמרי ברור אחרי שתתחילו להשתמש בפתרונות הללו לעסק, זה למה בעצם לא עשיתם את זה כבר מזמן.

 

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן