המנצח האמיתי הסמוי הוא ניר ברקת

תבוסתו המוחצת של גדעון סער סוללת את הדרך למאבק ירושה צמוד בליכוד. כל בכירי המפלגה התייצבו לצד נתניהו ונלחמו בסער בחירוף נפש. הם השיגו את מטרתם.

 

השיעור הנמוך של התמיכה בסער מצביע על כך שקרב הירושה רחוק מהכרעה וכי הכל פתוח במאבק שלאחר הליכתו של הנאשם בשוחד ובמרמה.

 

מי שחש מנצח אמיתי הוא ניר ברקת המסתמן כמועמד בעל הסיכוי הטוב ביותר להתמודד מול סער. אפשר אפילו שיזכה לתמיכת נתניהו ולכל הוא מתכוון מאז נטש את עיריית ירושלים והגיע לכנסת.

 

רק סער יכול להפסיד ככה. 

 

ניר ברקת: ״אני מודה לכל חברי הליכוד שיצאו להצביע במזג אוויר סוער ובלב חם ואוהב, והוכיחו שהליכוד בחר בטובת המדינה ובנאמנות לראש הממשלה שהביא את מדינת ישראל להישגים יוצאי דופן.

כעת כשהפריימריז מאחורינו, אני קורא לך גדעון סער – תצטרף אלינו למערכה האמיתית של נצחון הליכוד בבחירות והקמת ממשלת ימין בראשות בנימין נתניהו״.

.

אבל לא רק ברקת חוגג. גם ישראל כץ, יולי אדלשטיין וכל מי שרוקם חלומות גדולים.  היום נפתח מחדש המאבק על היום שאחרי.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםגדעון סער הודה בתבוסתו המוחצת
המאמר הבאבתוככי המוסד: 13 אנשי שטח, לוחמים ומפתחי מערכות סודיות צויינו לשבח
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.