הפועל תל אביב: אדום דהוי ומודאג

התבוסה בליגה 4-0 להפועל חיפה אחרי ההדחה בחצי גמר הגביע בידי הלוזונים מהלאומית מותירה במועדון האדום מתל אביב תחושה של חמיצות גדולה.

 

לכל ברור שהקשקושים של ניר קלינגר בדבר עייפות נוראה של השחקנים היא תירוץ עלוב למשחקים העלובים של קבוצתו. התחלת הפלייאוף היתה טובה מה שגרם ליריבות להשקיע אקסטרה מאמץ וזו התוצאה.

 

לקלינגר זו מכה כפולה כואבת. להיות מודח על ידי גיא לוזון ומובס על ידי הפועל חיפה שממנה ברח לבית״ר זה דאבל כאב. בקצב הנוכחי קלינגר יחטוף מהפועל גורל דומה לזה שהיה מנת חלקו בבית״ר בסוף העונה: הביתה.

 

נשארנו עם הדרבי. מכבי מוכה וחבולה מפרשת הסקס ותחסר שניים משחקניה הבכירים. הפועל חייבת לפחות לא להפסיד. לא צפוי משחק מעניין כי איכשהו תיקו טוב לשני הצדדים ואפילו לדמויות הרקטום המהוות תפאורה טלוויזיונית ליציעים השוממים.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםסקרי עומק: בני גנץ מתחזק דרמטית
המאמר הבאמפלגת בנט שקד מגישה אי אמון חסר סיכוי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.