טירוף שיא: 32 הרוגים, 9,000 מאומתים ביממה

9,000 נדבקים באחוזים מבהילים של כ-14% מן הנדבקים מוכיחים בוודאות כי מספר הנדבקים האמיתי שעליהם לא ידוע מגיע למאות אלפים. שומר נפשו יירחק מהאוכלוסיות שבהן בחולירע נפוצה במיוחד!

האמת היא שנתניהו יכול לכפות על לקקניו להעביר כל מה שירצה. לא רק לא לצאת מהבית אפילו חובת הסתגרות בשירותים.

זה לא יפחית לא את כמות הנדבקים ולא את מספר ההרוגים כל עוד לא תהיה אכיפה כפייתית פעילה ומעשית של חלקי האוכלוסיה הידועים של אלה ששמים זין עליו ועל ממשלתו הנפוחה והאימפוטנטית.
.

נתניהו וגנץ יודעים ב-ד-י-ו-ק מאיפה זה מגיע. הם אפילו הזהירו על כך מראש. אבל לא עשו דבר. להיפך. הם התירו את ההפקרות בחסות החוק והתקנות מטעמים פוליטיים. ושלא יהיה ספק: ביבי הוביל אבל גנץ לא ממש התנגד להתרת ההתקהלויות במגזר הדתי והחרדי. הם ליקקו להם וממשיכים להכנע לגחמותיהם. מי סובל? החילונים, העירונים. הקהל הרחב. מדינה מתפוררת.

 

עכשיו מגיעה התוצאה הכוללת שיא של כל הזמנים בהידבקות היומית. גם מדינות עם 100 מיליון תושבים לא מתקרבות למספר הזה שכנראה עוד יצמח.

 

וזה הטירוף: כמעט 9,000 נדבקים חדשים אותרו ביממה האחרונה.
זה קורה שבועיים אחרי ההתקהלויות בתפילות ראש השנה. ומה הלאה? שום דבר. נטפלים רק לחילונים. ממשלת זוועה.  מדינה בהתפוררות.
.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםלניו יורק נמאס מהחרדים ״מפיצי הקורונה״
המאמר הבארמזים בבורסות העולם: חברות התרופות נכשלו – החיסון האמיתי עדיין רחוק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.