נתניהו מסוכן לישראל יותר מהנגיף?

ידיעות אחרונות מקדיש את הכותרת הראשית שלו למאמר פרשנות חיוני במקום סתם ידיעה שממילא הציבור נחשף אליה יום קודם. זו התקשורת החדשה הפועלת על פי חוקים חדשים. לא עוד הפרדה ברורה בין חדשות למשמעותן, אלא הסבר מיידי שנועד למנוע מהשילטון פעילות פסולה של הבניית מציאות שיקרית.

.
זה מה שנתניהו עסוק בו בחודשים האחרונים: ביבי רגיל כבר שנים לעבוד על הישראלים ועל הדרך לבצר את מעמדו האישי ולשמור על כיסאו בממשלה ועל מיטתו בבלפור.

.
אלא שהנגיף חכם מהביביסטים ואפילו מהבלפוריסטים ומהחרדיסטים והתוצאה היא מה נגיד בנק ישראל ממקורבי נתניהו הגדיר אתמול כהובלת המדינה לפשיטת רגל כלכלית בשל הפוליטיזציה של ניהול המשבר בידי נתניהו.
עכשיו, נתניהו זומם לדכא את המשך המחאות באיסור מוחלט על הפגנות גם אם יצטרך לעשות זאת באמצעות כמעט עוצר בית.
נתניהו הוא עכשיו הסיכון הכי גדול למדינה וטוב שיש עיתון גדול המוכן לומר זאת בקולי קולות.
רמי יצהר

Rami Yitzhar
MerkaziTV

 

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמרב מיכאלי דורש לעצור אלימות משטרתית כלפי מפגינים
המאמר הבאזינוק בתחלואה ובתמותת חרדים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.