לפיד: נתניהו נסע לנתב״ג להצטלם עם מקרר

יאיר לפיד מגחך על נתניהו שבא לנתב״ג להצטלם עם מטוס תובלה שהביא חיסונים:

.

״ספק אם יש עוד מנהיג מדינה בעולם שנסע לשדה התעופה לפגוש מקרר. זה מה שנתניהו עשה. נסע להצטלם עם המקרר שבו יאופסנו החיסונים.

.

ברור לגמרי שאין עוד ראש ממשלה בעולם שטוען שהחיסונים זה בזכותו. נתניהו אמנם הרים טלפון למנכ"ל פייזר, אבל הטענה שבזכותו יש חיסונים היא מגוחכת. מדובר בחוזה מסחרי עם חברה מסחרית מחו"ל.

.

היא חתמה על חוזים זהים עם עשרות מדינות בעולם. היא לא נותנת לנו את החיסונים כי ביבי ביקש, אלא מוכרת לנו אותם בכסף מלא. זה הביזנס שלה. יש מדינות שקיבלו את החיסונים לפנינו (כמו בריטניה וארה"ב), יש כאלה שיקבלו אותו אחרינו״.

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהסתיים עוד קורס כטמ״מים
המאמר הבאבריטניה: מתחסנים פיתחו אלרגיה ותסמיני אפילפסיה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.