נתניהו מתעלל בגנץ במטרה לאלצו להכנע

הספין של הביביתון בראש העמוד הראשון הוא נפיחה אנונימית בעלת מקדם אמינות ירוד עד בלתי קיים. זה נחוץ לנתניהו במסע לחציו על גנץ להסכים לתת לו עוד ועוד הארכות כהונה בבלפור מבלי ללכת לבחירות. גנץ כבר ממילא סמורטט עד דק עכשיו ביבי שוחק אותו לאבק רמוס.

.

 

‏לפי אותו ביביתון רמת ההיענות לקריאה להתחסן נמוכה להפליא. לא פלא. אף אחד כבר מזמן לא מאמין לאף מילה היוצאת לנתניהו מהפה ורק אידיוט מושלם יפקיר את גופו לזריקה שאת השלכותיה איש אינו יכול בינתיים למפות בוודאות המצדיקה היענות עיוורת למנהיג שדרכו זרועה רמייה, הונאת הכלל וחתירה לרודנות.

.

עניין מרכזי

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודםיוסי ברנע מציע לישראל להחליף דגל, המנון ושיטת ממשל
המאמר הבאשיא זוועתי: 75 אלף הרוגי קורונה בשבוע
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.