42 הרוגים מקורונה בישראל ביממה האחרונה

המוות חוגג בישראל. נתניהו אמנם מטשטש את חומרת המצב והנתונים מתפרסמים באופן שאינו מאפשר הבנה לגבי מה קורה על בסיס יומי אבל לשם כך אנחנו ב״עניין מרכזי״ כאן כדי לפרק את הספין ולמסור לכם את האמת.

 

ובכן ביממה האחרונה נהרגו בישראל מהקורונה 42 בני אדם. משרד הבריאות מוסר כך את הנתונים:

קורונה בישראל: 428,510 מקרים מאומתים (2,922+ מחצות) | 45,243 פעילים | 699 במצב קשה (173 מונשמים) | 3,356 נפטרים.

אנחנו חישבנו והמצב גרוע ביותר.

.

העולם חגג בצניעות ובחיק המשפחתי את המעבר לשנת 2021. פה ושם, במדינות שידעו להתמודד בנחישות ובמשמעת ברזל עם הנגיף, אנשים הורשו להתקהל כמו בניו זילנד בחלקים של אוסטרליה ובסין הענקית.

 

בשאר העולם המצב רק מחמיר בצד החיסון ההמוני. ב-31 בדצמבר 2020 נרשם שיא מתים מסביב לעולם מספר הקורבנות היומי מפחיד: 14 אלף מתים.

.

גם בעשראל החמרה ניכרת: יותר מ-5.500 חולים חדשים אותרו היום חמישי ואת השבוע כולות נסגור עם כ-40 אלף נדבקים. זהו זינוק של יותר מ-40 אחוזים לעומת שבוע קודם לכן.

 

שיא יומי בתחלואה ובתמותה בארצות הברית:

3,764 נהרגו. כ-130 אלף מאושפזים. 342 אלף הרוגים בסך הכל.
20 מיליון אמריקנים נדבקו בנגיף בהם כ-230 אלף רק ביממה האחרונה.

.

במקום השני השלילי ברזיל גם שם שיאי הידבקות ותמותה. בסך הכל נהרגו שם מתחילת המגפה כ-200 אלף איש.

.

כאמור, זה גם היה היום הקטלני בעולם מתחילת המגפה עם כמעט 14,000 הרוגים ביממה אחת.
.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםדיווח: טראמפ יוזם תקיפה קרובה באיראן לפני עזיבתו
המאמר הבאמסוק משטרתי מסייע לאתר מסיבות טבע חבויות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.