ג׳ו ביידן מושבע וטראמפ חולם להתמודד עצמאית בפעם הבאה

ג׳ו ביידן יושבע הערב לנשיאות וקאמלה האריס תעשה היסטוריה כסגנית הראשונה בהיסטוריה. ההשבעה תהיה תחת אבטחה כבדה בוושינגטון בשל מהומות יום רביעי השחור ועם מיעוט משתתפים בשל המגפה.

 

טראמפ האוויל עוזב לפני ההשבעה לפלורידה וסגנו מייק פנס יגיע להשבעת ביידן יחד עם נשיאי עבר משתי המפלגות.

 

הטינה הגוברת כלפי טראמפ בתוככי מפלגתו והליך ההדחה שיתקיים לו עשוי לגרום להדחתו מן המפלגה הרפובליקנית והיום, שעות לפני ההשבעה הוא משחרר באמצעות אנשיו תוכנית שהוא רוקם להקים מפלגת ימין קיצוני חדשה בשם ״הפוריוטים״ ולרוץ במסגרתה לנשיאות.

 

גם אם זו סתם אמירה לא רצינית. היא משמעותית הואיל ויש בה כדי להרגיע את חסידיו השוטים ברחבי ארצות הברית ולייתר תוכניות להפגנות אלימות אם קיימות כאלה בזמן השבעת הנשיא החדש. כוחות ביטחון מתוגברים ערוכים לדכא מהומות כאלה.

.

חסידי טראמפ המטומטמים ששעו להסתה שלו והתנפלו על הקונגרס בגבעת הקפיטול חשים את נחת זרועות האכיפה. מאות נעצרו ונחקרו מקרה הפולשים האלימים. בחקירות הם מאשימים את טראמפ בהסתתם ועתה הם דורשים שיעניק להם חנינה ביומו האחרון לכהונתו כנשיא הגרוע בתולדות ארצות הברית.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםקיש: המוטציה גורמת להדבקת בזק נרחבת בקהילה
המאמר הבאחשש מהצפות ומשיבושי תנועה בשל הגשמים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.