גנץ נגד עצימת עין של נתניהו כלפי החרדים

שר הביטחון ויו"ר כחול לבן בני גנץ התייחס בפוסט השבועי לנגיף הקורונה והתנהלות הממשלה. גנץ הבהיר חד משמעית כי דין הרצליה כדין ביתר עילית החרדית. או שיהיה סגר בכל מקום או שלא יהיה סגר כלל.

.

״אנחנו שוקדים על תוכנית יציאה שתיתן תיעדוף למחוסנים ולערים ירוקות. עד לבחירות נמשיך להגן על המדינה מתוך הממשלה. אחרי הבחירות נדאג שתקום פה ממשלה ישרה שתשקם את המדינה והכלכלה מנזקי ביבי והקורונה.
.
אחרי מאבק בלתי מתפשר, נעביר ביום ראשון את חוק האכיפה השוויונית שיאפשר סגירה של מוסדות שפתוחים בניגוד להנחיות. כפי שאמרתי לכל אורך הדרך, אני לא מתכוון להתפשר בעניין. אם לא תהיה אכיפה – לא יהיה סגר. דין בית"ר עילית כדין הרצליה".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםחשד לנסיונות פיגוע במטרות ישראליות באירופה ובהודו
המאמר הבאמומחים מעריכים שהסגר הנוכחי הגביר תחלואה במקום לדכאה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.