חדש ומרגש: סינגל ראשון מהאלבום החדש של שלמה ארצי

הסינגל הראשון מהאלבום החדש של שלמה ארצי נקרא ״דבק״. המון זמן חיכינו לך, שלמה, מייחלים לחומרים חדשים.

.

השיר הזה, איך נגיד בעדינות המתחייבת כלפי זמר הזמרים שלנו, הוא יציאה בינונית למדי. שיר שמזכיר שירים קודמים ואין בו בשורה גדולה. ובכל זאת, ארצי זה ארצי ודבק אינו אכזבה גמורה.

.

כרגיל שלמה כתב והלחין. מי שעוד לא הבין למה גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת, לא יטרח לברר מיהם המאמינים הנוסעים לאומן באוניות מעופפות ובעיקר למה.

.

בנוסף, הקליף תזזיתי וקמצני בהפקתו, אבל העיבוד והשימוש בכלי הנגינה מצד דודו טסה, מאפשר לשיר להמריא לפרקים. והסוף הרי אופטימי לפי שלמה ארצי: ״מחר נחזור לרקוד צמודים. יהיה בסדר״. הלוואי.

.

מהדקים חגורה בדריכות להמראה מוצלחת אפילו יותר בשירים הבאים באלבום, שבימים אחרים היינו מביאים למארחים בליל הסדר.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

 

שיתוף:
מאמר קודםכתב אישום ומעצר עד גמר ההליכים לסחטני עומר אצילי
המאמר הבאברוך שפטרנו: חולדאי, שלח ויעלון מחוקים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.