נתניהו ורגב מתעלמים מהזן הניו יורקי המתפשט ומדביק גם מחלימים

זן חדש ומסוכן במיוחד מתפשט בניו יורק. הזן אינו פוסח גם על מחלימים הנדבקים שוב והפעם באופן חמור יותר מהפעם הקודמת.

מומחי אגף המודיעין של צה״ל מזהירים במיוחד מהווריאנט החדש, זאת נוכח אלפי המגיעים מניו יורק, חלק ניכר מהם מהמגזר החרדי.

.

למרות אזהרת אמ״ן, נתניהו ומירי רגב מרחיבים את אפשרות הכניסה לארץ לכמות של 3,000 איש ביום ואף יותר.

.

ראש שירותי בריאות הציבור, ד"ר שרון אלרעי פרייס, הזהירה את נתניהו ואת כולנו בעצם: "אנחנו רואים מוטציות רבות בחוץ, לא רק מניו יורק. חייבים לראות שהאנשים שנכנסים פנימה לא יהיו רק תחת אכיפה של המשטרה, שלא נמצא את עצמנו בתוך חודש בקטסטרופה ונשאל איך הכנסנו לכאן אנשים עם מוטציות. במצב כזה החיסונים עשויים ללכת לפח, חייבים להיזהר".

משרד הבריאות הודיע כי נתגלו בארץ כמה חולים עם המוטציה מניו יורק – כולם בני משפחה אחת. בנוסף, אותרו שני מקרים שמקורם באפריקה ומצויים באנגליה, ארצות הברית, ניגריה וירדן. לפי אלרעי פרייס, גם מוטציה מהולנד נכנסה לישראל. המשנה לראש המל"ל איתן בן דוד אמר כי "אם רוצים להחזיר הביתה ישראלים, יש לזה מחיר. אם לא רוצים, גם לזה יש מחיר".

.

 

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםאיך לעצב מטבח על הצד הטוב ביותר במחיר משתלם
המאמר הבאהוט תציע את האינטרנט הכי מהיר בארץ
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.