מבזקים

נהג בן 75 מואשם בגרימת מוות, בהפקרה ובשיבוש הליכים

A8CD9045-F940-4172-B98F-375B6AF683CD

כתב אישום חמור הוגש נגד קשיש בעקבות תאונת דרכים קשה שבה היה מעורב.

 

בהודעת הפרקליטות נאמר כי פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אביגדור רימר (75) מהרצליה בגין גרימת מותה ברשלנות והפקרתה לאחר התאונה, של תמר לנגר ז”ל ילידת 1937. בנוסף, מואשם רימר בשיבוש מהלכי משפט.

.
על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו”ד גיא גורן,  בתאריך 26.12.19 נהג הנאשם ברכבו ברחוב ז’בוטינסקי בהרצליה לכיון צומת הרחובות ז’בוטינסקי ואלתרמן. אותה העת, העמידה המנוחה את רכבה על אי תנועה סמוך, כשחלקו האחורי של הרכב בולט לכיוון נתיב נסיעתו של הנאשם.
.
הנאשם לא נתן דעתו לדרך, נהג באופן שסיכן חיי אדם, לא הבחין ברכבה של המנוחה, ופגע עם חזית רכבו, בצד האחורי של רכבה. כתוצאה מהפגיעה, נהדף רכבה של המנוחה, לעברה של המנוחה אשר עמדה בצדו. המנוחה נפלה ארצה וראשה נחבט באספלט הכביש. עוברי אורח שהיו במקום, ניגשו אל המנוחה והחלו לטפל בה.

.

מיד לאחר מכן, הביט הנאשם לעבר מקום התאונה, ראה את המנוחה השרועה על הכביש ואת עוברי האורח שסייעו לה, ונמלט מזירת התאונה מבלי לסייע לה ומבלי שהותיר כל פרט מזהה. ימים ספורים לאחר התאונה, החליף הנאשם פנס שנשבר ברכבו במטרה לשבש את מהלכי החקירה ולהסתיר את זיהויו כנהג הרכב הפוגע. רק כעבור חודשיים מהתאונה, בעקבות  חקירה מאומצת של יחידת בוחני התנועה של משטרת מחוז תל אביב התגלתה מעורבותו של הנאשם בתאונה והוא נעצר.

.
בתאריך 2.1.2020, נפטרה המנוחה בבית החולים כתוצאה מפגיעת הראש שספגה במהלך התאונה.
.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן