מבזקים

איך לבצע הדברה יעילה נגד עכברים

אין ספק כי מבין המכרסמים, עכברים מהווים את הסכנה הבריאותית הגדולה ביותר בעבור בני האדם כמו גם בעבור רכוש אשר עלול להינזק בעקבות הופעתם. כיצד ניתן לבצע הדברה יעילה נגד עכברים? על כך – במדריך הבא.

 

הדברה נגד עכברים: נפוצה יותר מאי פעם

 

הופעה של עכברים בבית עלולה להוביל לא רק לבהלה עצומה אלא גם לנזקים בריאותיים של ממש, וזאת בשל העובדה כי עכברים מעבירים מחלות וחיידקים. נוסף לכך, נשיכה של עכבר עלולה להיות כואבת ולהוביל לפנייה לבית חולים, ולכן כל הופעה של עכבר בבית דורשת הדברה מיידית אשר נועדה להרחיק את המכרסמים לצמיתות. בשנים האחרונות ניתן לראות זינוק במספר הפניות להדברה נגד עכברים, כאשר היום ניתן לקבל את השירות דרך חברת הדברה מקצועית אשר פועלת באמצעות אמצעי הדברה אקולוגיים – לצורך הרחקה של העכברים. בישראל ישנם שלושה סוגי עכברים נפוצים: עכבר הבית, עכבר מצוי ועכבר הבית. בשל עבודות תשתית נרחבות וכן אזורים בהם הם יכולים להתרבות, הדברת עכברים הפכה לנפוצה יותר מאי פעם, הן בעבור המגזר הפרטי והן בעבור המגזר העסקי כמו מסעדות.

 

מדוע לא לבצע את ההדברה באופן עצמאי?

 

בעבר, לא מעט השתמשו במלכודות רעל בכדי ללכוד את העכברים. חשוב להבין כי כיום הדבר אסור בתכלית האיסור, בשל החומרים הרעילים אשר עלולים להשפיע על בריאות בני המשפחה המתגוררים בבית כמו גם בע”ח. נוסף לכך, מחקרים מצאו כי מלכודות הרעל הביתיות אינן יעילות והן יכולות לטפל באופן נקודתי ולא רחב. לכן, חשוב לפנות לחברת הדברה אשר לה ניסיון ומיומנות בתחום בכדי לקבל הדברה ירוקה המבוססת על שימוש באמצעי הדברה מתקדמים הכוללים ריסוס כמו גם מלכודות. חשוב לציין בנקודה זו כי לא מעט אנשים חושבים כי מדובר בהדברה אכזרית, אולם היא למעשה ידידותית מאוד ואינה גורמת לנזק. המטרה של ההדברה היא להרחיק את העכברים באופן קבוע במחילות, ועל כן תוך זמן קצר ניתן יהיה לשוב לשגרת החיים ללא הופעה של עכברים בהמשך.

 

מה חשוב לדעת אודות הדברה נגד עכברים?

 

הדברת עכברים היא מיומנות אותה יש לרכוש, ולכן באמצעות חברת הדברה מובילה בתחומה תוכלו לקבל את המענה הטוב ביותר כמו גם מהיר לצורך התמודדות עם הבעיה הזו. חברה אשר נחשבת למובילה בתחומה ומספקת הדברת עכברים מקצועית היא פסט קונטרול אשר מתמחה בביצוע הדברה בכל רחבי הארץ, כל זאת באמצעות צוות מדבירים. באמצעות נציגי החברה תוכלו לתאם מדביר אשר מגיע אליכם לבית או למשרד, מבצע סריקה ואיתור של מחילות העכברים ולאחר מכן בונה תוכנית פעולה המשלבת בין הדברה אקולוגית לבין מלכודות אשר נועדו לתפוס את העכברים ובכך למנוע מהם להיכנס לבית או למשרד. השירות מתאים הן בעבור המגזר הפרטי והן בעבור המגזר העסקי, והוא ניתן במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת כמו גם באחריות מלאה.

 

הדברת עכברים אחת ולתמיד

 

לסיכום, דרך חברת פסט קונטרול תוכלו להיות רגועים כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר לצורך הדברת עכברים, כפי שיעידו מאות הלקוחות המרוצים של החברה. החברה מקפידה על סטנדרט שירות גבוה ומקצועי, תוך שימת דגש על הדברה נקודתית ולאחר מכן גם הסבר מקיף הנוגע לשמירה על סביבה נקייה, מתוך מטרה להרחיק את העכברים. שימו לב כי הדברה אינה מספיקה ונדרש מכם לשמור על סביבה נקייה וכן ביצוע ביקורת תקופתית, כך שתוכלו לשמור על שגרת החיים מבלי לחשוש מהופעה של עכברים.

 

המאמר באדיבות חברת פסט קונטרול

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן