מבזקים

5 יתרונות בתוכנה לניהול עסק קטן

קשה מאוד להיות עצמאי היום, במיוחד בתקופה הזאת. כדי להחזיק עסק כמו שצריך, עליכם להיות מחושבים, חריפים, ואחראיים. כדי שהעסק שלכם לא יקרוס בשנתיים הראשונות ותשקעו בחובות כמו רוב העצמאיים היום הארץ, עליכם להיות בפיקוח כל הזמן. הדרך הנכונה ביותר לשמור על יעילות העסק היא בעזרת תוכנה לניהול עסק.

 

מהי תוכנה לניהול עסק קטן?

המטרה של תוכנה לניהול עסק קטן הוא לעקוב אחרי כל פרמטר שקורה בעסק. לא מדובר רק בפרמטרים כלכליים אלא גם בפרמטרים אדמיניסטרטיביים – שימור לקוחות, ספקים יעילים, מלאי ועוד. בעזרת תוכנה לניהול עסק קטן אפשר לשלוט בכל אחד מהפרמטרים, לראות את הגרף שלהם ולבחון מה כדאי לעסק ומה מזיק לעסק לטווח הארוך או הקצר.

 

לפניכם 5 יתרונות של תוכנה לניהול עסק קטן:

  1. לקוחות – המודל מאפשר גביית כספים מלקוחות, לראות את כל הפניות שלהם, וכמו כן, גם לראות אם ישנן תקלות חוזרות מלקוח מסוים ובצורה זו אפשר לייעל את העסק.
  2. ספקים – התוכנה מאפשר גם לגבות תשלומים מספקים, אין צורך לשבור את הראש בכל פעם עם הספק לגבי מלאי או גביית כספים. למעשה, הראש של המנהל יהיה שקוע יותר בעסק עצמו בעזרת התוכנה ולא בכל מה שמסביב.
  3. ניהול כלכלי – בעזרת תוכנה לניהול עסק, מנהל העסק יכול לבחון את ההוצאות וההכנסות שלו, המעקב אפשרי בכל רגע נתון. המנהל יכול לעקוב אחרי כל תשלום שיוצא מהעסק לצורך מלאי, לבחון תזרים מזומנים, גביית כספים והוראות קבע.
  4. מסמכים – תוכלו להפיק מסמכים חשבונאיים שונים לכל צורך. המסמכים כמובן חוקיים ורשמיים, בעלי חתימה דיגיטלית. המסמכים מוכרים על ידי רשות המיסים, ככה תחסכו לעצמכם הרבה זמן יקר של נסיעות.
  5. זמינות – קחו למשל דוגמא לעסק, מסעדה. מנהל המסעדה צריך לעקוב אחרי כל כך הרבה דברים: משכורת עובדים, מלאי זמין במחסן, לקוחות, רואה חשבון ועוד אלף ואחת דברים שמונעים ממנו להיות בעסק עצמו ולפקח על איך שהמנות יוצאות לדוגמא. בעזרת תוכנה לניהול עסק קטן, הכל נמצא בטלפון שלכם, הכל זמין לכם באותו מקום ואין צורך לבזבז זמן על בדיקות או כסף על מינוי אחראי.

 

מסקנות

אחד הדברים החשובים שחובה שיהיה לכל בעל עסק הוא ניהול זמנים נכון. היעילות של הזמן היא זו שתקבע אם העסק ימנף את עצמו או לא. בעזרת ניהול תוכנה לעסק, אתם יכולים לראות איפה העסק שלכם נופל, ואיפה הוא מאוזן. המטרה של התוכנה היא לבחון אם ההוצאות שלכם נכונות ביחס להכנסות, האם אתם זכאים להלוואות אפילו, וכמובן אילו לקוחות הם קבועים, ואיך אתם משמרים אותם, ואילו טענות יש ללקוח ואיך אתם גורמים לכך שזה לא יקרה בפעם הבאה. לנהל עסק זה לא פשוט, למה שלא תתנו לתוכנה לעזור לכם?

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן