לקנות היום אוטו בנזין זה כמו להצטייד באסימון לטלפון ציבורי

פורסמוו מחירי מכוניות טסלה בישראל – החל מ-169 אלף שקלים. מדובר במכוניות החדשניות והמהפכניות מבית היוצר של אילן מאסק האחד והיחיד שהפך לאיש העשיר בעולם תודות לחידושים המופלאים שברא החל מחללית וכלה בפיתוי מהפכני המאפשר לגורילות להשתתף במשחקי מחשב ברמת חשיבה אנושית.

.

רבים רבים בעולם מפסיקים לרכוש מכוניות בנזין וסולר ועוברים בהדרגה למכוניות החשמליות. בעוד שנתיים שלוש כל מי שייתקע עם מכונית חדשה עם המנועים הקונבנציונאליים ייאבד חלק ניכר מהכסף שהשקיע.

.

והכי חשוב זה להבין: לקנות מכונית חדשה רגילה היום זה זה כמו לקנות טלפון קווי. או כרטיס טלאכרד לטלפון ציבורי שעובד על אסימונים.

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

עניין מרכזי.

שיתוף:
מאמר קודםשינוי כתובת בקליק – מה כדאי שתדעו על התהליך המקוון?
המאמר הבאבנק ישראל מעריך: נתניהו הרס את המשק – ייקח שנים לתקן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.