מבזקים

סער מאשים את נתניהו: נעזר באנשי אש״ף לגייס תמיכה בו במגזר הערבי

D303FE02-1663-4328-B933-E538E669D1F3

נתניהו ניהל מגעים מאחורי הקלעים, באמצעות שליחים, עם אנשי אבו מאזן ואנשי מרואן באגותי הכלוא בישראל, במטרה לגייסם כדי שיעודדו את ערביי ישראל להצביע ישירות לליכוד בבחירות הקרובות. לחילופין, ביקש נתניהו שיצביעו לרשימתו של מנסור עבאס במקום לרשימה המשותפת. אם עבאס יעבור את אחוז החסימה זה יכולה להביא לשרידותו הפוליטית אף מבלי להזדקק לנפתלי בנט ורשימתו.

 

ידיעות מוסר היום שנתניהו השתמש בסגן שר אלמוני , פטין מולא, לביצוע המשימה. למרואן ברגותי, שאליו ישנה גישה ישירה מהיותו כלוא בארץ על מעורבות בסידרת מעשי טרור שבהם נרצחו ישראלים, ניתנו באחרונה אפשרויות למפגשים אישיים במסגרת התמודדותו על תפקיד הנשיא הפלסטיני.

 

גדעון סער הגיב בחומרה על הגילויים ואמר כי “הניסיון של נתניהו להביא את אנשי אש”ף להתערב בבחירות בישראל הוא שפל חדש. לנתניהו אין קווים אדומים. פעם אחר פעם הוא מוכיח שאצלו יש רק אינטרסים אישיים, הגוברים על האינטרס הלאומי. הוא לא כשיר עוד לכהן כראש ממשלת ישראל”.

.

 

בנט שותק בינתיים אבל איילת שקד, מספר 2 ברשימתו, הגיבה: ״זו פשיטת רגל אידיאולוגית של הליכוד. ללכת לרשות הפלסטינית ולשתף איתם פעולה זה באמת חציית קווים אדומים. אבל זה לא מפליא אותי – אף פעם הם לא היו באמת ימין״.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן