מבזקים

אם זה יקרה: מעולם לא היתה לישראל ממשלה טובה מזו

1471958A-72A0-456E-800F-D352BAAC0C81

המתח גובר. דרמה כזו דומה שעוד לא היתה לנו. בפעם המי יודע כמה זה כמעט כמעט סגור ואז משהו קורה והקוסם משבש את המהלכים. מצד שני הוא לא מצליח להעביר אליו מספיק בוגדים להשלמת הארדואניסציה המבוקשת. בליכוד אי נחת גוברת אבל המרד בושש מלהגיע. ישראל כץ מחמם מנועים במחשכים, ברקת הדליק מדורה אבל היא קטנה מדי.

לפי הביביתון זה חתום ונעול. ממשלת השינוי תוכרז היום או מחר. הדיווחים האלה מצטרפים לספינים שמפזרים אנשי נתניהו בימים האחרונים במטרה להתסיס ולהביא לשיא את הלחצים הבלתי אנושיים המופעלים על אנשי בנט ושקד.

הביביתון מרחיק לכת וכמו האחרים מפרסם את הרכב ממשלת השינוי העתידה לקום. האמת היא שאצל נתניהו אין לדעת עד הרגע האחרון מה יילד יום או מה הוא יעשה בשעה הקרובה  את סוף השבוע הוא העביר בתככנות עם מקורבי המקורבים  מי שחושב שזה קוסם עם מספר מוגבל של טריקים בשרוול לא מכיר את השפנייה של ביבי. הוא שלף את בית ג׳ראח ואת שומר החומות, את המהומות שאמורות לשמוט את הבסיס משיתוף פעולה אפשרי עם הערבים אבל חוץ ממוות, מסבל, מנזקים כלכליים אדירים הוא לא השיג את המטרה הפוליטית שזמם.

ואם בכל זאת החלום יתגשם ועם ישראל יזכה בממשלת האחדות המקווה יש להודות שזו הממשלה הטובה אי פעם בתולדות המדינה. זו הממשלה היחידה שתוציא אותנו מן הבוץ הטובעני שנתניהו השקיע בו את כולנו.

ממשיכים לעדכן. חיזרו אלינו במהלך השעות הקרובות. הסקופים מתבשלים.

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן