מת הצעיר שנפגע בעודו רוכב על קורקינט חשמלי

מישהו חייב לטפל ברצינות במוות המשתולל ברחובות תל אביב באנרכיה המתרחבת בנושא הקורקינטים החשמליים.

 

היום מת מפצעיו הצעיר רועי אברהם בן ה-25 שנפצע קשה בשבת בעת שהתנגש במכונית בכביש בתל אביב.

 

מאז התאונה היה אברהם מאושפז באיכילוב. כל המאמצים להצילו כשלו. עתה מתרבות הקריאות לחייב בחוק חבישת קסדות ואף רישוי המשתמשים בקורקינטים הללו.

 

האימא של הצעיר שנפטר:

 

״זה מרתיח לי את הדם שהכניסו את הכלי הארור הזה כמו ברווזים במטווח כשהם חשופים לפגיעות על הכביש, אין חובה וגישה לקסדות, אפוד זוהר ואורות. המינימום של המינימום. אל תעצמו עיניים כי המחיר שאני משלמת היום לא צריכה אף אמא לעבור.

״הבוקר אנחנו יוצאים אחרי שבוע מאיכילוב למסע לוויה, שבעה ואחר כך החיים בלי רועי. לא יודעת איך אשרוד ולאן ילכו חיי, אני רק יודעת היום שאני זועקת זעקה של אמא ומתחננת: עצרו את הקורקינטים החשמליים!!!״.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםעשרות הרוגים ברצועה בהפצצות הישראליות על מטרות הג׳יהאד האיסלאמי
המאמר הבאהמשטרה מעריכה: העבריין בן כהן לא חוסל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.