שבוע לבחירות: אינטרס פוליטי מחמם את הזירה הדרומית

התחממות בזירת עזה. מטחים של 21 רקטות נורו לעוטף עזה. הופעלו אזעקות, הופעלה כיפת ברזל, 13 יירוטים מוצלחים של מערך ההגנה הישראלי, אין נפגעים ואין נזק. אבל הרמזים מושמעים על ידי שרים: תגובה חזקה בדרך.

 

.

אםשר לחשוד במניעי נתניהו ולו משום הלקקן הדי ראשי שלו נשלח מיידית לו ר ברדיו:

"המצב בלתי נסבל, אם המתקפה היום מעידה על כך שעזה, חמאס, הג'יהאד האסלאמי בוחרים בהסלמה במקום בהסדרה, אין לי ספק שיקבלו תגובה חריפה וקשה ביותר. יחד עם זאת צריך להפסיק עם האשליה כאילו יש פתרון קסם", אמר שטייניץ.

 

.

איומים בנוסח זהה השמיעו גלנט ודרעי. נפתלי בנט יבקש להעצים את כוחו בשבוע הזה.

.

לא ברור מה גרם להתחממות אם כי בסוף השבוע היתה תקרית גבול במהלכה דווח על ניסיון להטמין מטען בגבול. הצבא הגיב בירי. גורמי פוליטיים אומרים שאין לשלול מניע פוליטי בימים שלפני הבחירות זאת נוכח הנסיגה התמיכה בליכוד.

 

.

 

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםהרביעייה של בית״ר, השלישייה של ק״ש והצמד של הפועל חיפה
המאמר הבאמאות ק״ג קנאביס אותרו במעבדת גידול במרכז הארץ
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.