גועל נפש: גם מהפיתה ובעיקר מאייל שני

אייל שני הוא הדוקטור לס של התזונה הישראלית. כלומר מכחיש בריאות, מעודד השמנה, מייצר סלחנות פסולה, ממציא זוועות קולינאריות.

.

החוצפה כמו במקרה של דברי לס,היא של החנפנים רודפי הסנסציות הפסולות שמביאים את החולירע הביתה דרך מסך הטלוויזיה.

.

האופן שבו המגיש החנפן מתרונן כשהוא רואה את השף ההזוי מכין מול המצלמה את מאכל הזה שאינו ראוי להיכנס לגוף אנושי של אדם נבון מעורר גועל נפש. איזו לקקנות בזויה. מגעילים גם האוכל, גם הדף וגם זו שהראיינה והתמרחה על שניהם.

.

 


ככה זה נראה בתוכנית לפנות ערב. להקיא מגועל. 

 

והגאון בעיני עצמו מראה לנו איך עושים את הג׳אנק פוד הבזוי והמגעיל:
לוקחים פיתה, שופכים לתוכה שמן ועוד שמן ושוב שמן ואחר כך ממלאים אותה בפסטה עם רוטב עגבניות שמן ומלמעלה קצת בשר. צריך גם שקצת פסטה תזלוג במתכוון החוצה עם רוטב העגבניות השמנוני כדי לעודד צריכה ולעורר את התיאבון למזון האפלולי הזה.

.

כדאי וחשוב לדעת: זה לא אוכל, זה רעל לגוף בעיקר בימי הקורונה שבהם צריך להמנע מהשמנה מן הסוג הטמון בגודש פחמימות מגעיל שכזה.

.
הפיתה שרקח אייל שני היא סכנה לבריאות בדיוק כמו הכחשת הנגיף של הלס ההוא.

.

האשמה היחידה להמשך קיומם הציבורי של לס ושני הוא החיבוק התיקשורתי של אינטרסנטים נחותים. אל תאמינו להם. הולך להקיא. פיחסה.

 

MerkaziTV

 

 

רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי MerkaziTV

שיתוף:
מאמר קודםאבוקסיס ועוד 6 שחקנים נדבקו בהפועל באר שבע
המאמר הבאסקר: נתניהו מאבד 15 מנדטים בחודשים ספורים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.