נתניהו רואה את ״סוף המגפה״

ראש הממשלה נתניהו אומר כי אנחנו קרובים לפתרון המגפה בארץ. שר הבריאות העריך שאת ליל הסדר נוכל כבר לחגוג בחיק המשפחה.

 

נתניהו: "אנחנו בדרך להקדמת מתן החיסונים לאוכלוסייה בישראל, בצורה מיטבית ולדעתי הכי טובה בעולם. אני עברתי עכשיו דרך עמדה קבועה, קרוואן קטן, קרוואן גדול והיכולת של הקופות בארץ לבצע את המשימה אומרת לנו שאנחנו כנראה נוכל להקדים".

.

נתניהו הוסיף כי "אנחנו מברכים שה-FDA אישר את החיסון של פייזר. זה מאפשר לנו לצאת לדרך. אנחנו מתחילם לראות את הסוף של המגפה, אבל עד אז אני מבקש לשמור על הכללים. אין סיבה שנשלם במתים, בטרגדיות ובחולים קשים מעבר למינימום ההכרחי.

.

אנחנו רואים מה קורה עכשיו, את הטרגדיות בארה"ב, בגרמניה, בחלקים אחרים של אירופה, ברוסיה. ישראל יכולה לצאת מזה בצורה הטובה ביותר".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהפועל ירושלים ממשיכה להתחזק
המאמר הבאבאספקלריא לא מחכים לקבינט הקורונה: הצגות בחנוכה לכל הגילים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.