אם אלקין יפתח את הפה נתניהו ומשפחתו יובכו

לזאב אלקין נמאס. היום הוא התפטר מתפקידו כשר להשכלה גבוהה והמים ומהכנסת וחבר לגדעון סער. נאום הפרדה של אלקין זכה לחשיפת ענק עם שידור חי בכל הרשתות. הדברים שאמר אלקין קשים וחמורים נגד ביבי ובני ביתו.

 

בין היתר אמר זאב אלקין:  "לקחת שוב, משיקולים אישיים, בפעם הרביעית – לבחירות מיותרות והזויות תוך שנתיים, בעיצומו של המשבר הבריאותי והכלכלי הקשה ביותר שידעה מדינת ישראל", אמר אלקין.

.

"אנחנו הולכים לבחירות האלה בגלל הרצון שלך להשפיע על בחירת פרקליט המדינה והחוק הצרפתי. אתה הרסת את הליכוד והבאת למפלגה אווירה של פולחן אישיות, חנופה, פחד וחצר ביזנטית. ריסקת את הדמוקרטיה בתנועת הליכוד. מפחדים ממך".

.

אלקין היה ממקורבי נתניהו והוא יודע המון. בבלפור חושדים. יש לו מה לספר.

.

*יו״ר מרצ, ח״כ ניצן הורוביץ, בתגובה להצהרת אלקין: ״למה להאמין לאלקין שעכשיו הוא גילה את האור? אם היית שותף לכל הרוע הזה, אז לך הביתה״*

.

״‏במשך שנים האנשים האלה, כמו אלקין, הכשירו כל שרץ והסבירו כל גחמה מלוכלכת של ביבי. ופתאום הם מתוודים שהכל היה רקוב ועלוב?
‏זה אומר שהם שיקרו לציבור במשך שנים. למה להאמין להם עכשיו שהם גילו את האור? אם היית שותף לכל הרוע הזה, אז לך תדע״

.

מהליכוד נמסר: "שר המים אלקין דילג מקדימה לליכוד ומהליכוד לגדעון רק בגלל שלא הצליח להיכנס לעשירייה הראשונה בליכוד ולא קיבל את הג׳וב שרצה. המפלגה של גדעון היא מחנה פליטים ועריקים שנכשלו בבחירות הדמוקרטיות בתוך הליכוד ושלא יכולים להיבחר בהן. למרות מכתב רצוף שקרים גם אלקין יודע שלגדעון אין ממשלה בלי לפיד והשמאל".

.

ויאיר נתניהו תוקף חזרה:

 

"איזה יופי שכל הנחשים יוצאים מהחורים, והליכוד מתנקה מכל האופורטוניסטים חסרי האידיאולגיה, שתפסו טרמפ, אך ורק בשביל ג׳וב . (אלקין קפץ מקדימה לליכוד, ועכשיו חובר למפלגה הדיקטטורית של סער)", כתב נתניהו הבן בטוויטר

 

.

בכחול לבן מגיבים להצטרפות השר זאב אלקין למפלגתו של גדעון סער ולדברים שאמר בנאום שנשא.

"אם לא היה משפט- היה תקציב ובלי כחול לבן בממשלה לא היה משפט. כחול לבן הגנה על הדמוקרטיה בממשלה, ותמשיך לעשות זאת גם בעתיד מול מפלגות אנטי ליברליות ששואפות לפגוע בבית המשפט, ושיובילו למדינה דו לאומית וסגירת מרכולים בשבת – בדיוק כמו המפלגה שאלקין חבר אליה".

.

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםדוניס וצוותו פוטרו ממכבי תל אביב
המאמר הבאמיום א׳ אחה״צ סגר, אין מסחר, הגבלות תנועה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.