ניסנקורן התפטר – גנץ יהיה גם שר המשפטים וימנה יורש/ת

בעקבות דרישת בני גנץ ולאחר שהודיע על נטישת כחול לבן והצטרפות למפלגתו החדשה של רון חולדאי, התפטר היום אבי ניסנקורן מתפקידו כשר המשפטים.

 

במכתב ההתפטרות כותב השר ניסנקורן, שצבר מאז הקמת ממשלת האחדות מוניטין כשומר סף מוצלח מפני הנסיונות של נתניהו לחמוק ממשפטו ומרצון פעילי ליכוד להשתלט על הליך מינוי שופטים, כי: "המתקפה נגד שלטון החוק אינה ביקורת בונה ולא מאבק אידיאולוגי. זהו מאבק אישי, של אדם אחד, המבקש להדק את לפיתת החנק סביב צווארה של המערכת במטרה להלך עליה אימים משיקוליו המשפטיים האישיים. המציאות הזו מחייבת להוסיף ולעמוד על המשמר. במאבק למען הדמוקרטיה הישראלית, אין לנו ברירה אלא לנצח".

.

יושב ראש כחול לבן בני גנץ ימונה שר המשפטים במקום ניסנקורן וימלא את התפקיד בנוסף לתפקידו כשר הביטחון. גנץ יוכל, אם ירצה בכך, למנות שר אחר לתפקיד. חילי טרופר, שר התרבות והספורט מעוניין מאוד בתפקיד.

.

 

בזמן הקרוב צפוי גם גבי אשכנזי להודיע כי לא ימשיך בכחול לבן וכנראה יתרחק מהפוליטיקה לפחות בשנים הבאות.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודםנקנסו מפעילי אתר פסולת פיראטי
המאמר הבאטורקיה מטשטשת עקבות הסיוע שהעניקה לדאע״ש
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.