הסגר יסתיים בשבוע הבא

הממשלה תתכנס כנראה ביום שני כדי להאריך את הסגר בימים ספורים, זאת בתנאי שמליאת הכנסת תתכנס ביום ראשון ותאשר סופית את הכפלת הקנסות וצעדים נוספים נגד מפירי החוק.

 

יושב ראש הכנסת מנע את קבלת ההחלטה השבוע זאת אחרי תרגילי ההשהייה של נתניהו עלו יפה לשביעות רצונם של החרדים וחלק מהח״כים הערבים.

 

בכל מקרה, הסגר לא יוארך מעבר לשבוע הבא, זאת במטרה למנוע מנתניהו חימוק שוב מהתייצבותו בבית המשפט. המועד החדש שנקבע לדיון במחוזי הוא ה-8 בפברואר.

 

בשלב זה לא נקבעו תנאי היציאה מהסגר לרבות חידוש הלימודים, אופן חידוש המסחר ואיסור ההתקהלויות וקיום האירועים.

 

ככל שמתקרבות הבחירות נתניהו מעצים את השימוש בטריקים ובשטיקים כדי למלט עצמו מאימת הדין. במקביל, בני גנץ החל להיאבק ברצינות על פי האינטרס הציבורי מבלי לאפשר לנתניהו את ההשתוללות הנוראה.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםעניין מרכזי
המאמר הבאסקרי סופ״ש: חולדאי מיואש – שוקל פרישה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.