נתניהו – חזק מפוטין, אכזר מארדואן – קוסם אמיתי

נתניהו יותר חזק מפוטין, יותר אכזר מארדואן, יותר חכם מכולנו. האיש אשף בניהול משברים, אומן בתימרון בין מהמורות, קוסם ביצירת יש מאין ברגע האמת. איכשהו, תמיד, ברגע הנכון אף אחד לא מבין אף פעם איך הוא עשה את זה. האיש אגדה!

.

אני כותב זאת למרות שקוראי ״עניין מרכזי״ יודעים היטב שלעיתים קרובות ירדנו עליו בעוצמה לא קטנה. כאלה אנחנו. לא בעד או נגד האדם אלא בוחנים מעשים ועובדות בזמן אמת.

 

עכשיו, אחרי שהעביר בגאונות את ההסכם שנראה כאילו פרקליטיו ניסחו אותו, נתניהו יתפנה לעסוק באמת בקורונה. איכשהו, אני בטוח שיביא את היכולות האלה גם לזירה הזו. נראה אם הנגיף ינצח אותו ואותנו – כי בני אדם לא יצליחו.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar , עניין מרכזי ‪www.news-israel.net‬

שיתוף:
מאמר קודםההסכם נחשף וכל כולו הצלחה מסחררת לנתניהו ולישראל
המאמר הבאההפקרות חוגגת: השרים התקוטטו ועכשיו הבלגן בכנסת
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.